Münevver Yalçın’dan Saç Dökülmesine Çözüm!

karar verdiğimde başımıza icat çıkarma diyenlere inat cesaret, kararlılık ve azimle inandığım çalışmalarımda kendi inovatif projemi ortaya koydum. Kaynağı doğada olan; saç sorunları başta olmak üzere  saç dökülmesi , cilt yaralanmaları, yanık,haşlanma ve güneş yanıklarına çözüm üreten bir marka ve Pazar projesi oluşturarak hedefimde ilerliyorum. Laboratuarlarımız da saç dökülmesi ve cilt yaralanmaları alanında birçok deneyler geliştirerek ve geliştirmeye devam ederek çalışmalarımız sonucunda farkındalık yaratmayı hedefleyen bir firmayız.

            Güzel ülkemizin toprakların da şifanın doğada olduğu bilinciyle kimyevi maddelerden uzak soğuk sıkım tekniği ile mineralleri korunan zeytin yağı ve mucizevi doğal bitkiler ile araştırıp geliştirmeyi ilke edinerek AR-GE desteğiyle hedefimize doğru ilerlemekteyiz.  İnsan sağlığı önceliğimiz olmakla beraber doğal ürünleri pazara sunarak bu alandaki çalışmalarımızın başlangıç noktası, hedef kitleye yönelik katma değeri olan yenilikçi ürünlerimizi geliştirme tutkumuzdan vazgeçmemektir.

İç pazarda var olmakla yetinmeyerek MİNAGRO firmamızı Uluslararası arenaya taşımayı hedeflemekteyiz.  Fabrikamız 3000m alanda kurulu olup ürün müdürümüz, eczacımız ve farklı departmanlar da kadın çalışanımızla istihdama katkı sağlamaktayız. Ayrıca yaşamın bize sunduğu doğal eczanesi şifalı bitkilerin yapısının korunmasına yönelik sosyal faaliyetlerin son derece önemli olduğunu düşünüyor ve faaliyetlerin içinde yer almaya çalışıyoruz.           

Münevver YALÇIN